Look Trip Holiday
เวลาทำการ : จันทร์-เสาร์ 09.00 น-18.00 น
Look Trip Holiday
เบอร์โทรติดต่อ
02-130-6430
single page jaa

5, 2018 (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy

5, 2018 (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy

Liczba tych przypadków wzrosła o 40% od 2017 roku, podało CDC, a 94 dzieci zmarło na tę chorobę w 2018 roku.

„Jest to tragiczna konsekwencja epidemii chorób przenoszonych drogą płciową” – stwierdził Torrone. „Tym ofiarom śmiertelnym można całkowicie zapobiec”.

Noworodki chorują na kiłę, jeśli ich matki są nieleczone i zakażone. CDC poradziło, ponieważ kiłę można wyleczyć, dlatego niezwykle ważne jest, aby kobiety poddały się badaniu przesiewowemu pod kątem zakażenia podczas pierwszej wizyty prenatalnej. Kobiety o większym ryzyku powinny być ponownie przebadane w rozkładzie.

Według Torrone’a niewystarczająca opieka prenatalna jest prawdopodobnie jednym z elementów powodujących wzrost zachorowań na kiłę noworodków. Niemniej jednak problem zaczyna się wcześniej tego dnia, a młode kobiety w USA zapadają na kiłę w tempie, które jest coraz wyższe w ciągu ostatnich kilku lat.

Sytuacje te wzrosły o 36% między 2017 a 2018 rokiem.

„Kiła noworodków rośnie w niesamowicie szybkim tempie” – stwierdził Torrone – „i jest to równoznaczne ze wzrostem liczby kobiet w wieku rozrodczym”.

Każdego roku CDC ogłasza wynik swojego STD, którym jest nadzór krajowy. Również przez ostatnie 5 lat wnioski były dokładnie takie same: po kilku latach spadku bezwzględnie najczęściej zgłaszane choroby przenoszone drogą płciową w USA – chlamydie, rzeżączka i kiła – powracają.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 grudnia 2018 r. (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy.

Szybki test na chorobę przenoszoną drogą płciową oznacza, że ​​klienci mogą od razu rozpocząć terapię, zamiast czekać na wizytę kontrolną. Może to zmniejszyć rozprzestrzenianie się infekcji, zgodnie z naukowcami z Johns Hopkins University w Baltimore.

Nazywana testem „w punkcie opieki”, ocena oferuje dokładne wyniki 93% tego okresu dla wyniku, który jest pozytywny w 99% tego okresu dla wyniku negatywnego, jak odkryli detektywi. Analiza została sfinansowana przez ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych (NIBIB).

„Testy w miejscu opieki nad pacjentem robią postępy, które są bardzo bolesne i wrażliwe, pewne i łatwe do nauczenia się w krótkim czasie” – stwierdziła Tiffani Bailey Lash w wiadomościach instytutu. Ta kobieta jest menadżerem programów NIBIB w zakresie technologii w punktach opieki.

Charlotte Gaydos, liderka badań, stwierdziła, że ​​celem technologii w punkcie opieki jest zawsze dostarczanie wyników, które szybko dają pacjentom większy wybór.

„dana osoba z pewnością powinna wybrać, czy ma szpital, odwiedza aptekę, czy ma w domu badanie na diagnozę chorób przenoszonych drogą płciową; to podstawa, aby zachęcić pacjentów do poddania się badaniom” – stwierdził Gaydos, nauczyciel chorób zakaźnych.https://yourpillstore.com/pl/reprostal-na-przerost-prostaty-cena-w-aptece-gdzie-kupic/

Osoby z chorobami przenoszonymi drogą płciową zwykle nie mają objawów, które są oczywiste, co oznacza, że ​​są w stanie nieświadomie rozprowadzać choroby. Obecnie klienci czekają od dwóch do tygodni lub dwóch na wyniki testów w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, a osoby, które zostały przetestowane, mają w rzeczywistości niskie ceny powrotu po wyniki i terapię.

Mogą powstać kobiety z nieleczoną chlamydią. U mężczyzn nieleczona chlamydia może powodować choroby cewki moczowej i problemy, takie jak rozdęte i tkliwe jądra.

Grupa Johnsa Hopkinsa współpracuje przy badaniu klinicznym, które może doprowadzić do zatwierdzenia testu na obecność chlamydii i w punkcie opieki w USA.

Naukowcy stwierdzili, że potrzeba jest pilna. Urzędnicy ds. Zdrowia rządu federalnego zgłosili 10% wzrost zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową w latach 2016-2017.

Raport został zamieszczony w numerze czasopisma Choroby przenoszone drogą płciową listopad.

Informacje WebMD od HealthDay DOSTAWCA: Ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych, publikacja wiadomości, 30 listopada 2018 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 19 października 2016 r. (HealthDay News) – (STD) przypadki w USA osiągnęły rekordowy poziom nasycenia w 2015 r., Poinformowali urzędnicy federalni w środę.

Raport wyszczególnił, że było znacznie ponad 1,5 miliona sytuacji, prawie 400 000 i prawie 24 000 przypadków wtórnych i pierwotnych (PS), absolutnie najbardziej zakaźnych faz infekcji.

W raporcie ujawniono, że największy wzrost odnotowanych sytuacji w latach 2014-2015 miał miejsce w przypadku kiły PS (19%), a zaraz po nim rzeżączki (13%) i chlamydii (6%).

Wyniki zostały opublikowane w „Seksualnie, czyli corocznym raporcie z przekazanego nadzoru” wydany przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention (CDC).

Te wyniki wskazują na konieczność wzmożonych wysiłków w zakresie zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, szczególnie tym typom ryzyka, które są największe, stwierdzili urzędnicy.

„Osiągnęliśmy teraz decydujący moment dla świata”, powiedział dr Jonathan Mermin, kierownik ogólnokrajowego Centrum Zapobiegania HIV /, Wirusom, Chorobom przenoszonym drogą płciową i Gruźlicy w CDC w komunikacie prasowym agencji.

„Ceny chorób przenoszonych drogą płciową rosną, a wiele z krajowych systemów zapobiegania faktycznie uległo erozji. Powinniśmy zmobilizować, zrekonstruować i poszerzyć rozwiązania – albo narody i obciążenie gospodarcze nadal stale się rozwijają” – ostrzegł Mermin.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad pięćdziesiąt procent stanów i chorób przenoszonych drogą płciową, czyli lokalnych, doświadczyło cięć w swoich planach wydatków. Te cięcia spowodowały zamknięcie ponad 20 klinik chorób przenoszonych drogą płciową oddziału odnowy biologicznej w jednym tylko jednym, raport odnotował rok. Mniej klinik sugeruje, że mężczyźni i kobiety zapłacili za leczenie i testy STD.

Chlamydia, rzeżączka i kiła są uleczalne, a dostęp do szerokiej diagnostyki i terapii ograniczy ich rozprzestrzenianie się, stwierdził CDC.

Większość przypadków chorób przenoszonych drogą płciową pozostaje nieodkrytych i nieleczonych, co naraża osoby na zwiększone ryzyko poważnych i potencjalnie trwałych chorób, takich jak na przykład chroniczny dyskomfort i zwiększone zagrożenie. Ponadto, zgodnie z raportem, choroby przenoszone drogą płciową kosztują amerykański system medyczny prawie 16 miliardów dolarów rocznie.

nastolatki przez wiele lat od 15 do 24 lat oraz homoseksualni i biseksualni faceci osiągnęli największe ryzyko w przypadku chorób przenoszonych drogą płciową i nadal obserwuje się wzrost kiły wśród noworodków, stwierdza raport.yourpillstore.com

„Skutki zdrowotne kiły -, porodu martwego dziecka, ślepoty lub – są druzgocące” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik wydziału zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową CDC.

„Odrodzenie się wrodzonej kiły, a także nasilający się wpływ wśród homoseksualnych i biseksualnych facetów pomaga zrozumieć, że wielu ludzi w USA nie ma takich środków zapobiegawczych, jakich chcą. Każda dziewczyna musi z pewnością przejść badanie na kiłę i być aktywna homoseksualiści i biseksualiści są poddawani testom na kiłę przynajmniej raz w roku ”- stwierdził Bolan.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay DOSTAWCY: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 19 października 2016 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone. Robert Preidt HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 września 2019 r. (HealthDay News) – Kobiety, które golą się lub woskują loki łonowe, nie są prawie na pewno narażone lub, zgodnie z badaniami, są to badania nad nowymi wyzwaniami sugerujące, że domniemane ekstremalne uwodzenie zwiększa zagrożenie (choroby przenoszone drogą płciową) ).

Analiza objęła 214 kobiet, które odwiedziły lokalizację na terenie kampusu Ohio State University (OSU) w celu oceny chorób przenoszonych drogą płciową.

Panie wypełniły ankietę dotyczącą ich intymności i zachowań pielęgnacyjnych. Większość (98%) stwierdziła, że ​​zajmowała się pielęgnacją ciała, a od 18% do 54% to osoby ekstremalne, co oznacza, że ​​wyeliminowali wszystkie loki łonowe co najmniej regularnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub co najmniej sześciu. razy w minionym miesiącu.

Około 10% wypadło dobrze na chorobę przenoszoną drogą płciową, ale wyraźnie nie było związku między ekstremalnym pielęgnowaniem a także ryzykiem chlamydii lub rzeżączki, zgodnie z badaniami naukowymi opublikowanymi 4 września w dzienniku PLOS One.

Ten opierał się na potwierdzonych laboratoryjnie diagnozach chorób przenoszonych drogą płciową, jak zauważyli naukowcy z OSU, w przeciwieństwie do innych badań.

„W poprzednich badaniach pytano osoby, czy kiedykolwiek cierpiały na chorobę przenoszoną drogą intymną, ale nie ustalaj, czy chorowały na taką chorobę w czasie badania. premiera wiadomości z uczelni. Luster jest po prostu absolwentem, który był byłym absolwentem wellness w miejscach publicznych w Ohio State.

Badania te dodatkowo uwzględniły wszelkie inne aspekty związane z zagrożeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym częstotliwość, czyli zarobki seksualne, walkę i wiek – zauważa Maria Gallo, łącząca nauczyciel epidemiologii i doradcę Lustera w zakresie badań.

„Szczególnie niepokojące jest to, że poprzednia praca nie dostosowuje się do intymnych regularności. Może chodzi o to, że kobiety, które miały więcej stosunków z innymi osobami – i w konsekwencji prawie na pewno zaraziły się infekcjami – prawie na pewno zamierzały się pielęgnować, „Gallo oznajmił w prezentacji wiadomości.

Wybór analizy nie był szokiem, ponieważ nie ma żadnego wyraźnego powodu, dla którego biologicznie autentycznie wierzymy, że golenie lub woskowanie włosów łonowych może zwiększyć ryzyko wystąpienia chlamydii lub rzeżączki, stwierdził Luster, który jest obecnie badaczem na University of Michigan w Ann. Altanka.

Każdego roku wiele nastolatków i młodych dorosłych, według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (CDC), ma około 2,86 miliona nowych przypadków chlamydii i 820 000 rzeżączek w Stanach Zjednoczonych.

CDC zaleca osobom aktywnym seksualnie pozostawanie w długotrwałych, wzajemnie monogamicznych związkach z partnerem wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową oraz konsekwentne i prawidłowe stosowanie lateksu w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Informacje WebMD z HealthDay DOSTAWCA: Ohio State University, wprowadzenie wiadomości, 4 września 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

WTOREK, 28 sierpnia 2018 r. (HealthDay News) – Stany Zjednoczone przeżywają „gwałtowny i trwały” wzrost, rząd to nowe programy.

Sytuacje, kiła i wszystkie wzrosły w 2017 r., Co oznacza, że ​​jest to czwarty rok, w którym infekcje zaczęły rosnąć.

„Stany Zjednoczone nadal mają naprawdę najwyższe ceny na uprzemysłowionym świecie” – stwierdził David Harvey, dyrektor wykonawczy National Coalition of STD Directors. „Nasza firma znajduje się w środku standardu, czyli absolutnego kryzysu publicznego w tym kraju. To naprawdę kryzys, który tworzyłam przez długi czas”.

Narastają problemy, że rzeżączka może szybko uodpornić się na wszystkie lub jakiekolwiek antybiotyki, które są obecnymi urzędnikami w amerykańskich centrach kontroli zakażeń.

Według CDC znacznie ponad 4% przypadków rzeżączki jest obecnie opornych na azytromycynę (), 1 z 2 antybiotyków stosowanych obecnie do wyleczenia infekcji bakteryjnej. To wzrost z 1% w 2013 roku.

„Wybór zwiększa złożoność terapii rzeżączki” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik działu profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową CDC. „Nasz kraj musi prowadzić politykę długoterminową. Nasz kraj pilnie potrzebuje dodatkowego leczenia rzeżączki”.

Z dokumentów CDC wynika, że ​​w 2017 roku:

„Po dziesięcioleciach zmniejszania się chorób przenoszonych drogą płciową, w ciągu ostatnich kilku lat cofaliśmy się, które się zmniejszają” – stwierdził Bolan.

Te choroby przenoszone drogą płciową można leczyć antybiotykami, jednak zgodnie z CDC wiele sytuacji pozostaje nieleczonych i nierozpoznanych.

CDC zauważyło, że jeśli nie są leczone, choroby te mogą wpływać na zdolność pary do zajścia w ciążę, powodować ciążę pozamaciczną i poród martwego dziecka, sprzyjać przewlekłemu bólowi miednicy lub brzucha i zwiększać ryzyko zarażenia się lub przeniesienia wirusa HIV.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

WTOREK, 26 września 2017 r. (HealthDay News) – zupełnie nowe sytuacje w USA osiągnęły szczyt wszechczasów 2016 r., Poinformowali we wtorek federalni urzędnicy ds. Zdrowia.

Było 1,6 miliona sytuacji, 470 000 i 28 000 z 12 miesięcy, ogłosiły amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom w swoim corocznym raporcie.

A także warunki przybierają na sile w wielu różnych zespołach, w tym kobiet, dzieci, homoseksualistów i biseksualnych mężczyzn.

„Wzrosty są naprawdę wyraźnym ostrzeżeniem przed narastającym zagrożeniem” – stwierdził dr Jonathan Mermin, kierownik ds. Ogólnokrajowego Centrum zapobiegania chorobom wirusowym, chorób przenoszonych drogą płciową i gruźlicy w CDC.

„Choroby przenoszone drogą płciową są naprawdę wrogiem, którego liczba stale rośnie i przewyższa naszą zdolność reagowania” – stwierdził podczas premiery wiadomości agencji.

Kobiety stanowią prawie 1/2 wszystkich zdiagnozowanych chlamydii, ale kiła i rzeżączka mają coraz większy wpływ na zupełnie nowe kategorie osób.

W latach 2015-2016 wskaźniki kiły wzrosły o prawie 18%. Wiele sytuacji miało miejsce wśród facetów, zwłaszcza gejów i biseksualistów. Zgodnie z raportem, 1/2 chłopaków z tych dwóch drużyn miała dodatkowo HIV.

Jednak wskaźniki kiły wzrosły o 36% wśród kobiet i 28% wśród noworodków w latach 2015–2016. CDC podało, że w 2016 r. Było ponad 600 przypadków noworodków zakażonych kiłą, co spowodowało ponad 40 zgonów i poważne komplikacje zdrowotne.

„Każde niemowlę stworzone z syfilisem reprezentuje tragiczne systemy” – stwierdziła Gail Bolan, kierownik Wydziału Zapobiegania Chorobom przenoszonym drogą płciową CDC. „Wystarczy tylko prosta choroba przenoszona drogą płciową, upewnienie się, że leczenie antybiotykowe pozwoli uniknąć tego ogromnego bólu serca, a pomoc gwarantuje zdrowy i zrównoważony początek następnemu pokoleniu ludzi w USA”.

Wskaźniki rzeżączki wzrosły wśród mężczyzn i kobiet w 2016 r., Niemniej jednak największy wzrost (22%) dotyczył mężczyzn, a wiele zupełnie nowych przypadków rzeżączki dotyczyło mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych. W raporcie dodatkowo zwrócono uwagę na rosnące niebezpieczeństwo sprzeciwu leków wobec pozostałej, czyli ostatniej terapii rzeżączki.

CDC powiedział, aby powstrzymać wzrost stawek STD

Antybiotyki z pewnością mogą wyleczyć wszystkie trzy schorzenia. Jednak nieodkryte i nieleczone choroby przenoszone drogą płciową mogą powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak na przykład bezpłodność, śmiertelna ciąża pozamaciczna, poród martwy i zwiększone zagrożenie chorobą HIV, zgodnie z CDC.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 26 września 2017 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 czerwca 2017 r. (HealthDay News) – nowością badania są zarazki narządów płciowych, które mogą wpływać na przenoszone drogą płciową i wirus-2, prawdopodobnie pomagając chronić kobiety przed wszystkimi tymi infekcjami.

„U jednostki występuje wiele typów drobnoustrojów zlokalizowanych w społecznościach zwanych mikrobiomem; są one niezbędne dla zdrowia kobiety” – stwierdził główny autor, Amerson. W rzeczywistości jest studentką, która jest doktorantką wydziału medycznego Uniwersytetu Teksasu w Galveston.

Naukowcy przeprowadzili kilka eksperymentów laboratoryjnych, aby obserwować różne środowiska bakteryjne, dokładnie jak dobrze wirusy przetrwały i namnażały się. Grupa Amersona wykorzystywała przeszczepiony mikrobiom pochwowy od zdrowszych dawców.

Kraje z dodatkowymi Lactobacillus zarazki uznano za większą ilość środowiska, które jest zdrowe. Lactobacillus opiera się zwykle na mieszance zarazków w zdrowej i zrównoważonej formie, wyjaśniają naukowcy.

Odkryli, że wirus opryszczki-2 jest bardziej pospolity w krajach, które zawierają mniej Lactobacillus. Naukowcy odkryli wyniki, które są mieszanką wirusa Zika, a ponadto stwierdzili, że sugeruje to, że na replikację Zika mogą wpływać bardziej szczegółowe typy zarazków. Oczekuje się, że dalsze badania pozwolą ustalić, jakie rodzaje drobnoustrojów wpływają na Zika, stwierdzili detektywi.

„W przypadku spotkania z wirusami, takimi jak te, które są odpowiedzialne za te bakterie pochwy, ograniczają chorobę lub mogą jej zapobiegać, zmieniając frazę genów w komórkach narządów płciowych” – oświadczył Amerson w informacji opublikowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne.

Odkrycia zostały zaprezentowane tydzień, który jest ostatnią doroczną konferencją Towarzystwa Mikrobiologicznego Stanów Zjednoczonych w Nowym Orleanie. Badania oferowane na konferencjach są ogólnie uważane za wstępne, dopóki nie zostaną opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

Informacje WebMD z HealthDay DOSTAWCA: Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne, wprowadzenie wiadomości, 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay czerwiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg

HealthDay Reporter

WTOREK, 25 września 2018 r. (HealthDay News) – ile noworodków przetrwało prawie trzykrotnie w ciągu ostatnich kilku lat, poinformowali we wtorek amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia.

Sytuacja podskoczyła z 362 w 2013 r. Do 918 w 2017 r. – to najwięcej od dwóch dekad. Sytuacje odnotowano w 37 stanach, głównie na zachodzie i południu.

„Odnotowaliśmy wzrost liczby przypadków kiły wśród kobiet w wieku rozrodczym i naprawdę nie jest zaskakujące, że obserwujemy wzrost wśród kobiet” – stwierdziła główna badaczka dr Gail Bolan, kierownik działu prewencji w Ośrodkach Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom w USA .

Dodała, że ​​nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, dlaczego występują te wzrosty. Kiła jest z pewnością związana z biedą, więzieniem i bezdomnością, stwierdził Bolan.

Zauważyła ponadto, że tam, gdzie w rzeczywistości nie ma zaufania do systemu percepcyjnego, kiła nasila się.

„To właśnie te czynniki są społeczno-ekonomiczne, gdzie w rzeczywistości tkanina naszej kultury jest naprawdę strzępiona, dlatego panie, które przyjmują dzieci z syfilisem, faktycznie dostrzegają przewagę” – stwierdził Bolan.

Jak twierdzi agencja, wzrost liczby dzieci zakażonych tą infekcją jest echem wzrostu zachorowań na kiłę wśród kobiet w wieku rozrodczym. Raport odkrył, że syfilis wyprzedza inne osoby do narodu narodowego. Odkrycia zostały wysłane 25 września do CDC standardowy raport z nadzoru.

Większość kobiet, które rodzą dzieci zakażone kiłą, nie otrzymała opieki, jaką jest prenatalny Bolan. Przepisy wymagają, aby większość kobiet była badana na kiłę na pierwszym egzaminie prenatalnym, wyjaśniła.

Bolan dodatkowo stwierdził, że kobiety zagrożone kiłą muszą z pewnością zostać ponownie przebadane do trzeciego trymestru. Stwierdziła, że ​​zawsze, gdy infekcja zostanie wykryta wcześnie, prosty zastrzyk z pewnością wyleczy zarówno opiekuna, jak i płód.

Kobieta, która jest zarażona, nieleczona, ma 80% szans na przeniesienie choroby na swoje dziecko, twierdzi CDC. Bolan stwierdził, że za każdym razem, gdy pojawia się młody syn lub córka z syfilisem, można go leczyć, niemniej jednak istnieje groźba uszkodzenia narządów, które spowodują głuchotę i opóźniony rozwój.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 12 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – walka z chlamydią wydaje się bezpieczna i prawdopodobnie skuteczna, próba jest wczesna.

Badania okresu 1 obejmowały 35. Te, które dostały dwa możliwe zastrzyki, rozwinęły się na zarazki, jednak konieczne jest przeprowadzenie pełnej, znacznie większej oceny, zanim szczepionka będzie mogła zostać przygotowana dla ogółu społeczeństwa, w tym naukowców.

„Szczepionka, która jest skuteczna przeciwko chlamydii, może mieć olbrzymie ogólne ubezpieczenie zdrowotne i skutki finansowe” – stwierdził główny badacz Frank Follmann. Mógłby być kierownikiem immunologii zakaźnej infekcji podczas Center for Vaccine analysis w Statens Serum Institute w Kopenhadze w Danii.

„To może być obiecujący krok, który jest pierwszym szlakiem do stworzenia szczepionki” – stwierdził. „Szczepionka [wirusowi brodawczaka ludzkiego] pokazuje nam dokładnie, jak skuteczne jest szczepienie przeciwko infekcji przenoszonej drogą płciową. Pragniemy zrobić dokładnie to samo z chlamydią i, mówiąc krótko, połączyć obie szczepionki”.

Wyniki tych badań naukowych są zachęcające i przygotowywane są większe badania, stwierdził Follmann. „Celem jest szczepienie dziewcząt [i być może chłopców], wyjaśnił, zanim staną się one aktywne seksualnie.

Jeden specjalista stwierdził, że odkrycia ujawniają przysięgę.

„Stworzenie szczepionki przeciwko chlamydii jest wyzwaniem” – powiedział Fred Wyand, rzecznik Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego Stanów Zjednoczonych. „Analiza daje wystarczający powód, by mieć nadzieję, że pewnego dnia szczepienie zapobiegające chlamydii będzie możliwe, ale cel ten opiera się na perspektywie długoterminowej”.

Na razie, włącznie z Wyandem, „ważne jest, aby pamiętać, że chlamydia jest bez wysiłku identyfikowana, leczona i leczona. To jest powód, dla którego tak ważne jest sprawdzenie, a specjaliści, tacy jak CDC, zalecają chlamydię, która jest podawana corocznie przez kilka osób. aktywne kobiety w wieku do 25 lat ”.

W próbie szczepień kobiety zostały losowo przydzielone do jednej z dwóch różnych szczepionek lub placebo.

Większość kobiet, które otrzymały szczepionkę, wytwarzało przeciwciała przeciwko chlamydiom, ale jedna z wielu szczepionek, zwana CTH522: CAF01, produkowała prawie sześć razy więcej przeciwciał w porównaniu z inną szczepionką, jak odkryli detektywi.

To jest formuła, którą naukowcy uważają, że z pewnością należy realizować. Naukowcy zauważyli na podstawie tych wyników, jednak nie ma pewności, że szczepionka ochroni kogoś przed chlamydią lub czy ochrona będzie trwała przez długi czas.

15 maja 2018 r. – Kalifornia odnotowała znacznie ponad 300 000 sytuacji w 2017 r., Co stanowi 45% skok w porównaniu z pięcioma latami wcześniej.

Departament Zdrowia Publicznego Ca (CDPH) powiedział, że ceny były najwyższe wśród kobiet, podczas gdy mężczyźni stanowili wiele przypadków plusów.

Jeśli nie jesteś leczona, może dojść do chlamydii i rzeżączki, długotrwałej i ciąży pozamacicznej, gdy płód wyrasta poza macicą. Kiła może powodować utratę wzroku, utratę słuchu i dylematy neurologiczne.

W raporcie odnotowano 30 martwych urodzeń wynikających z sytuacji kiły, liczba ta jest najwyższa od ponad dwóch dekad.

„Zrozumieliśmy, jak sobie poradzić z kiłą, biorąc pod uwagę, że lata XX wieku są wczesne. Obserwowanie, jak powraca podobny do tego, jest tylko oznaką niepowodzenia w zakresie zdrowia, jakim jest sieć publiczna” – mówi dr Jeffery Klausner, nauczyciel leków dotyczących University of Ca, l. a., powiedział Associated Press.

Klausner zwrócił uwagę na Kubę, Tajlandię i Białoruś, które mogły praktycznie wyeliminować przypadki syfilisu wśród niemowląt, poinformował AP.

„Chorobom przenoszonym drogą płciową można zapobiegać poprzez regularne używanie prezerwatyw, a wiele chorób przenoszonych drogą płciową jest leczonych antybiotykami” – stwierdziła dyrektor CDPH dr Karen Smith w oświadczeniu.

„Regularne ocenianie i terapia są szczególnie ważne dla osób, które są blisko aktywne, także dla osób, które nie mają żadnych objawów” – dodał Smith. „Wiele osób zakażonych chorobą przenoszoną drogą płciową nie ma o tym pojęcia”.

Wskaźniki chorób przenoszonych drogą płciową faktycznie rosły w całym kraju od dłuższego czasu, zgodnie z amerykańskimi Centrami Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom. Znacząco ponad 2 miliony zupełnie nowych przypadków chlamydii, rzeżączki i kiły odnotowano w 2016 roku, absolutnie najbardziej ostatnim roku, w którym można uzyskać dane, zgodnie z rozwiązaniem kablowym.

Informacje WebMD z HealthDay Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

       

         HealthDay Reporter        

ŚRODA, 7 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Nieuleczalna, oporna na antybiotyki rzeżączka w Stanach Zjednoczonych zmieniła się w mrożącą krew w żyłach możliwość, zwiększając problemy, których ludzie mogą kiedyś potrzebować, aby żyć z zarazkami przenoszonymi drogą płciową.

Niemniej jednak teraz jest powód do nadziei. Nowo opracowana pigułka, która jest antybiotykiem, okazała się skuteczna w leczeniu rzeżączki w bardzo wczesnych badaniach medycznych.

Naukowcy twierdzą, że zoliflodacyna okazała się skuteczna w leczeniu zakażeń rzeżączką dotyczących dróg moczowych i dróg rodnych.

„Rzeżączka uodparnia się na każdy antybiotyk, który kiedykolwiek był w niej użyteczny, dlatego w tej chwili poważnie traktujemy nasz ostatni kurs antybiotyków, których możesz użyć” – stwierdziła główna badaczka dr Stephanie Taylor, choroba zakaźna marka Nowy Orlean.

„To będzie niezwykle, niezwykle zachęcające, jako potencjalny zupełnie nowy antybiotyk” – powiedział Taylor, kierownik medyczny w Louisiana State University-CrescentCare Sexual Wellness Center.

Szczegóły dotyczące adresu e-mail do analizy zostaną wysłane do 8 listopada marka New England Journal of Medicine.

Wskaźniki rzeżączki faktycznie znacznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat w USA.

W 2017 r. W całym kraju zgłoszono znacznie ponad 555,600 sytuacji, co stanowi wzrost o 18% w ciągu roku, jak stwierdziła wcześniej dr Susan Blank, zastępca komisarza ds. Ubezpieczeń zdrowotnych i higieny psychicznej w Nowym Jorku. W latach 2013-2017 ceny rzeżączki wzrosły o 67%.

„Jest to infekcja, która szybko rozprzestrzenia się w USA” – stwierdził Blank. „Nasza firma odnotowuje znaczny wzrost, który jest gwałtowny. Rzadko kiedy jest śmiertelny, niemniej jednak z pewnością może mieć wpływ na jakość, na którą ma ogromny wpływ”.

Obecnie ludzie, którzy cierpią na rzeżączkę, otrzymują zastrzyk ceftriaksonu, antybiotyku, który jest skuteczny tylko przeciwko zarazkom, stwierdził Taylor.

„Rozumiemy, że rzeżączka ma niesamowitą zdolność przeciwdziałania antybiotykom” – stwierdził Blank. „Tam, gdzie obecnie znajduje się nasza firma, nieuleczalna rzeżączka jest rzeczywiście możliwa”.

Nieleczona rzeżączka może powodować bezpłodność u osób, także zapalenie miednicy mniejszej, macierzyństwo pozamaciczne i niszczącą chorobę stawów, stwierdził Blank. Dzieci dotknięte rzeżączką przez zakażone matki są ślepe.

„Rzeżączka ułatwia również przenoszenie choroby HIV między kochankami stosunku płciowego” – stwierdził Blank, który napisał artykuł wstępny dotyczący nowego procesu.

W tym badaniu klinicznym 141 osób zoliflodacyna okazała się prawie tak silna jak ceftriakson.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 kwietnia 2018 r. (HealthDay News) – Ludzie w USA powinni spodziewać się, że superodporny, podobny do tego, jaki występuje w Wielkiej Brytanii, szybko osiągnie te brzegi, twierdzą specjaliści od wellness.

Wcześniej w tym roku lekarze zdiagnozowali osobę w Anglii z powodu rzeżączki, która może nigdy nie zostać wyleczona, powszechnie występującą przeciwko bakteriom przenoszonym drogą płciową.

Jest to szokujące dla ogółu społeczeństwa, jakkolwiek nieoczekiwane dla tych, którzy są uznawani, stwierdzili urzędnicy ds. Zdrowia.

„Rozwój przez rzeżączkę może być procesem, który jest nieubłagany” – stwierdził dr Edward Hook, specjalista od zakażeń zakaźnych z Uniwersytetu Alabama w Birmingham. „Zaczęło się natychmiast po antybiotykach, które po raz pierwszy zastosowano w leczeniu rzeżączki, a teraz postępuje później. Jest nowoczesny i dość przewidywalny”.

– Dopóki nie zostaną opracowane zupełnie nowe antybiotyki przeciwko rzeżączce lub nawet szczepionka, większość tych ekstremalnych sytuacji zaczyna pojawiać się w USA – stwierdził Hook.

Dr Bruce Farber zgodził się. Mógł być głównym chorym na choroby zakaźne w North Shore University Hospital w Manhasset w Nowym Jorku, a także w dłuższym szpitalu wyspiarskich Żydów w New Hyde Park w stanie Nowy Jork.

„Odporna rzeżączka występuje obecnie w całych Stanach Zjednoczonych” – stwierdził Farber. „To nie jest taki szczep, o jakim właśnie dowiedziałeś się z Wielkiej Brytanii, który będzie niezwykły, ale ogólnie rzecz biorąc, takie sytuacje się zdarzają”.

Rzeżączka, znana również jako „klaśnięcie”, należy do najbardziej globalnych.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, według obliczeń, zakaża 78 milionów osób na całym świecie.

W Stanach Zjednoczonych, według roku Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, wzrost ten wynosi prawie 19% w 2016 r. W stosunku do poprzedniego roku.

Dr Amesh Adalja jest po prostu uczonym, który jest starszym rangą w Johns Hopkins Center for wellness w Baltimore. „Częstość występowania rzeżączki rośnie i dlatego wiąże się z niebezpiecznymi zachowaniami seksualnymi, a te odporne szczepy wkroczą w epidemię rzeżączki w USA” – stwierdził.

„Wysoce odporna na antybiotyki rzeżączka jest prawdopodobnie jednym z najpilniejszych zagrożeń infekcyjnych, z jakimi mamy do czynienia. Oto prawdziwa perspektywa klinicystów doświadczających nieuleczalnych szczepów zarazków” – ostrzega Adalja.

Serena Gordon

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Ruch #MeToo dał wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych wgląd w nieznany świat, który mógł sprawić, że wielu zastanawiało się: „Tylko co oni sobie myśleli?”.

Tak się składa, że ​​może wcale nie musieli dużo myśleć. Z zupełnie nowych badań wynika, że ​​prawie 9% mężczyzn i kobiet w Stanach Zjednoczonych odczuwa stres spowodowany problemami z radzeniem sobie z uczuciami, które są popędami i zachowaniami seksualnymi.

Niemniej jednak przestrzeń między płciami była niewielka: po prostu ponad 10% mężczyzn wykazywało kompulsywne zachowania, które są seksualne w porównaniu z 7% kobiet.

“Historycznie uważano, że kompulsywne zachowania, które są seksualne głównie u mężczyzn. Ale kobiety mogą pokazywać, że mają problemy z radzeniem sobie z popędami, które są również zachowaniami seksualnymi” – stwierdziła autorka badań Janna Dickenson. Ta kobieta jest stażystką, która jest doktorantem na University of Minnesota w Minneapolis.

Dickenson wyjaśnił, że takie działania mogą się często różnić. „Niektóre osoby mogą wyjątkowo się masturbować, dlatego wyjaśniła, dodając, że zachowania seksualne stają się problemem, gdy wpływają na twoje życie w sposób, który jest destrukcyjny, ponieważ przeszkadza w zdolności do pracy, lub ktoś może płacić za seks tak bardzo, że szkodzi finansowo.

A zatem, czy to oznacza, że ​​ludzie tacy jak hollywoodzki potentat Harvey Weinstein muszą z pewnością zostać wybaczeni za odbiegające od normy i potencjalnie przestępcze zachowanie?

„Kiedy ktoś staje w obliczu wyzwania i istnieje kategoria dla tego problemu, zazwyczaj nie oznacza to, że usprawiedliwia to zachowanie. [W takich przypadkach] istnieje łącze między hiperseksualnością a brakiem zgody na tę stronę internetową, jednak jest to kilka problemów które są oddzielne, trudno odrzucić na bok ”- wyjaśnił Dickenson.

Michael Klein z Gracie Square Hospital w Nowym Jorku stwierdził, że trudno jest poruszyć konkretne sytuacje, ale „jest możliwe, że te głośne sytuacje odzwierciedlają przykłady kompulsywnych zachowań, które mają charakter seksualny. inna rzecz, jak na przykład użycie naładowanej dynamiki mocy w kontekście jakiegoś innego stanu [psychologicznego] lub dowolnej mieszanki aspektów ”.

specjaliści faktycznie od dawna debatują, czy może to być zaburzenie rzeczywiste, czy też impulsowe. To, co dokładnie jest typowe dla problematycznych zachowań, które są seksualne, pomimo tego, jak naprawdę jest kategoryzowane, to znaczące problemy z zarządzaniem intymnymi emocjami, popędami i zachowaniami do poziomu, który powoduje stres i niepełnosprawność.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 5 grudnia 2016 r. (HealthDay News) – Brazylijskie woskowanie bikini i porównywalne rodzaje indywidualnej pielęgnacji mogą być bardzo popularne, niemniej jednak wiąże się to z podwyższonym ryzykiem nabycia zupełnie nowych wyników badań.

Analiza ujawniła, że ​​osoby regularnie pielęgnujące loki łonowe są od 3 do 4 razy prawie na pewno zarażone infekcją przenoszoną drogą płciową, taką jak na przykład wirus brodawczaka ludowego () lub.

„Pielęgnacja wiąże się z większym ryzykiem, które jest zgłaszane przez samych siebie, a także w przypadku osób, które zwykle czyścą lub usuwają zamki, związek jest również większy” – stwierdził główny badacz dr Charles Osterberg. Jest profesorem, który jest asystentem i chirurgiem na zajęciach medycznych University of Texas Dell w Austin.

Niemniej jednak analiza nie wykazuje związku przyczynowo-skutkowego, który jest bezpośredni między pielęgnacją łonową a infekcjami przenoszonymi drogą płciową, absolutnie została stworzona po to, aby pokazać dopasowanie między tymi aspektami.

Strzyżenie i redukcja włosów łonowych staje się coraz bardziej popularna na całym świecie, ponieważ opinia publiczna faktycznie zmieniła się, jeśli chodzi o część ludzkiej anatomii, która blokuje czystość i atrakcyjność, stwierdził Osterberg.

Aby sprawdzić, czy to uwodzenie może mieć jakikolwiek związek z infekcjami przenoszonymi drogą płciową, Osterberg i ich rówieśnicy przeprowadzili ankietę wśród 7580 USA.